In het kader van de Elfwegentocht 2018 heeft Stichting Nieuw Onderwijs een pop-up atelier gegeven over onderwijsontwikkeling.

Dinsdag 10 juli 2018: De weg van de toekomst van het onderwijs. Bereiden onze scholen kinderen voor op de toekomst? Wat is de invloed van de huidige ICT innovaties op de benodigde kennis en vaardigheden van onze jeugd? Stichting Nieuw Onderwijs introduceert de Tienerschool die begin september in Sneek van start zal gaan.

Andere berichten

Blogs

Tienertoer sessie 2

STEL JE BENT Leraar PO/VO Projectleider of werkgroeplid Bestuurder of schooldirecteur Leerling of ouder/verzorger Beleidsmedewerker Wethouder of gemeenteambtenaar EN JE WILT EEN 10-14 INITIATIEF STARTEN,

Lees verder »
Blogs

Tienertoer sessie 1

STEL JE BENT   Leraar PO/VO Projectleider of werkgroeplid Bestuurder of schooldirecteur Leerling of ouder/verzorger Beleidsmedewerker Wethouder of gemeenteambtenaar EN JE WILT EEN 10-14 INITIATIEF

Lees verder »